other 8bit súťažné pravidlá

    :: všeobecne :::.

   k súťažnému príspevku pridajte jednoduchý .txt súbor, kde bude niekoľko informácií o príspevku. stačí názov súťažnej kategórie, názov príspevku, kto ho vytvoril a nejaký kontakt. ak chcete, môžete pridať ľubovolné ďalšie informácie. všetky súťažné príspevky vo všetkých súťažných kategóriach musia byť prvý raz prezentované na FOReVER párty. príspevky môžete poslať aj bez toho, aby ste sa osobne párty zúčastnili, avšak v tom prípade negarantujeme na 100% ze obdržíte cenu v prípade výhry. všetky súťažné príspevky budú po skončení párty zverejnené ako freeware.


    :: hudba :::.
 

- súťaž je určená len pre čipovú hudbu a nie pre samplované príspevky
- pošlite nám spustiteľnú binárku alebo hudbu skompilujte spolu s hradlom a spolu s ňou pošlite informácie, ako ju prehrať (adresa inicializácie, adresa prehrávania a adresa zastavenia prehrávania)
- len jedna hudba na jedného hudobníka
- žiadne ďalšie obmedzenia


    :: grafika :::.

- môžete použiť ktorýkoľvek grafický režim prípadne ich kombinácie
- pošlite váš obrázok s programom, ktorý ho zobrazí, prípadne pošlite s obrázkom program, ktorý je schopný prehliadať obrázky vo formáte vášho súťažného príspevku. ak pošlete obrázok len ako dáta bez prehliadača, napíšte postup, akým je možné váš obrázok zobraziť
- žiadne ďalšie obmedzenia


    :: intro :::.

- dĺžka intra je maximálne 1024 bajtov, do dĺžky sa nezapočítava loader.
- intro môže byť komprimované
- intro musí byť samospúšťatelné
- intro môže obsahovať zvuk
- ak je vaše intro súčasťou nejakého dema, demo musí byť alebo tiež prezentované na party FOReVER alebo bude vydané až po skončení party
- žiadne ďalšie obmedzenia


    :: demo :::.

- demo musí byť samospúšťatelné
- demo musí byť prvý krát prezentované na FOReVERi
- žiadne ďalšie obmedzenia


    :: poznámky :::.


   obyčajne máme rozličné počítače (sam coupe, amstrad cpc(+), thomson mo/to, pmd85...) ale nemôžeme zabezpečiť každý 8bit. môžete nás kontaktovať pred párty, či bude vaša platforma na partyplace. pripravte audio/video záznam v niektorom bežnom formáte. snažte sa používať čo najmenej animácií, skúste urobiť demo a nie slideshow. ak o to požiadate, dáme vám 6 mesiacov na dokončenie príspevkov po skončení párty, po tejto dobe vydáme alebo nedokončenú párty verziu príspevkov, alebo vami dodanú konečnú verziu.

:: other 8bit pravidlá (2o23o9o4) mike/zeroteam


 
© 2øø6 cvm design & PHP & MySQL technology
freeWEBstyle